Omego Plus
Zrobotyzowany system przygotowujący do nauki chodu z opcją pionizacji. W kompleksowy sposób wykorzystywane jest na każdym etapie rehabilitacji – od bardzo wczesnego stanu w celach pionizacji pacjenta, po ćwiczenia z oporem, które są wyzwaniem praktycznie dla każdego.
Trening sensoryczny w postaci wibracji zmniejsza spastyczność u pacjentów i jest możliwy do przeprowadzenia w różnych pozycjach, jednocześnie oferując gry w motywującym i atrakcyjnym oprogramowaniu.
Kluczowe funkcjonalności:
Rehabilitacja kończyn dolnych i unikatowy trening sensoryczny dla pacjentów spastycznych
Trening izometryczny, ekscentryczny i koncentryczny pozwolą Ci dopasować terapię do potrzeb pacjenta
Wiele programów o różnych poziomach wspomagania pozwoli Ci na wykorzystanie systemu we wszystkich fazach rehabilitacji
Fotel do pionizacji umożliwi Ci rehabilitację w różnych zakresach i pozycjach oraz pozwoli na terapię nawet we wczesnej fazie rehabilitacji
Specjalny, zrobotyzowany trening stawu skokowego i opadającej stopy pozwoli Ci na zwiększenie efektywności terapii pacjentów po udarach mózgu
Motywujący trening poprzez grywalizację zwiększy liczbę wykonanych powtórzeń i sprawi, że rehabilitacja stanie się przyjemnością
Jedyne zrobotyzowane urządzenie na rynku umożliwiające unikatową diagnostykę propriocepcji
Unikatowa diagnostyka płynności ruchowej oraz programy dla Parkinsoników
Lokalizacja: w ośrodku Nowy Sącz
INFORMACJE:
Omego Plus to wykorzystanie funkcjonalności wielu urządzeń w jednym. Posiadając tryby takie jak steper, leg press, rotor, tryb sensoryczny czy trening opadającej stopy, urządzenie jest świetnym uzupełnieniem rehabilitacji dla pacjentów neurologicznych, ortopedycznych, pediatrycznych czy geriatrycznych.
Umożliwia pracę w różnych trybach: biernym, wspomaganym, aktywnym oraz aktywnym z oporem. Terapia dostosowana jest to bardzo szerokiej grupy pacjentów. Dzięki pionizacji, system wykorzystywany jest już od wczesnego etapu rehabilitacji.
Diagnostyka siły kończyn dolnych, czucia głębokiego oraz modulacji ruchowej pozwala na obiektywizację procesu rehabilitacyjnego.